top of page

Kreipimasis į visus lietuvius ir lietuvaites

 

 

Mieli tautiečiai,

nepraleiskite šios puikios galimybės! Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie Rytų Prūsiją ir Kanto filosofiją? O gal norėtumėte iš esmės pakeisti savo pasaulėžiūrą? Tuomet patekote į tinkamą vietą! Susipažinti su Kanto filosofija niekada nėra per anksti ar per vėlu! Būdamas 2022 m. Kanto ateities dirbtuvių dalyviu galiu tai nuoširdžiai patvirtinti.

Šią kelionę prisiminsiu visą gyvenimą. Dar niekada anksčiau nesu sužinojęs tiek daug naujų dalykų per vieną dieną. Nuo Immanuelio Kanto iki Emanuelio Svedenborgo, nuo Varmijos iki Mozūrijos, nuo Karaliaučiaus „kliopsų“ iki lenkiškų „pierogių“. Net gurmanai ras ką nors savo išpuoselėtam skoniui!

Turiu jums prisipažinti, kad nesu tikras filosofas. Prieš kelionę baiminausi, kad tokie renginiai organizuojami tik mokslininkams. Maniau, kad mano standžiajame diske nepakanka vietos tokiam informacijos kiekiui saugoti. Jau skaičiavau galimos operacinės sistemos remonto išlaidas. Bet... Kaip matote, mano operacinė sistema veikia nepriekaištingai ir net geriau nei anksčiau!

Be to, svarbu paminėti, kad po šios kelionės jaučiuosi tarsi gimęs iš naujo. Mano asmenybė ir pasaulėžiūra labai pasikeitė, nes Kanto idėjos ir moralės filosofija man labai artimos. Savo būsimą gyvenimą taip pat norėčiau kurti pagal Kanto moralės filosofiją.

Jei ir jūs norite patirti ką nors smagaus ir nepamirštamo savo gyvenime, prisijunkite prie mūsų! „Kanto ir Karaliaučiaus draugų“ draugijoje ne tik sužinosite daug naujų dalykų, bet ir susipažinsite su įdomiais bei nepaprastais žmonėmis. Nuoširdžiai kviečiu Jus pasinaudoti šia unikalia galimybe savo gyvenime!

Širdingi linkėjimai,

 

Adomas Petrulionis

bottom of page